| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 19 | 29.8 | 5.3 | 11.3 | 46.7 | 1.3 | 2.8 | 45.5 | 4.8 | 6 | 79.2 | 4.8 | 3.5 | 8.3 | 5 | 4.3 | 3.3 | 5 | 3.3 | 0.3 | 0.8 | 27.8 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 76 | 119 | 21 | 45 | 46.7 | 5 | 11 | 45.5 | 19 | 24 | 79.2 | 19 | 14 | 33 | 20 | 17 | 13 | 20 | 13 | 1 | 3 | 111 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 25.5 | 40 | 7.1 | 15.1 | 46.7 | 1.7 | 3.7 | 45.5 | 6.4 | 8.1 | 79.2 | 6.4 | 4.7 | 11.1 | 6.7 | 5.7 | 4.4 | 6.7 | 4.4 | 0.3 | 1 | 37.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 4 | 76 | 119 | 102.59 | 74.42 | 28.17 | 56.72 | 50.89 | 28.28 | 84 | 0.9 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 17/30 | 56.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/5 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 24. |
|
ETO Basket | 88 –74 | * | 20 | 35 | 4 | 13 | 30.8 | 3 | 6 | 50 | 3 | 4 | 75 | 3 | 5 | 8 | 2 | 5 | 4 | 6 | 0 | 1 | 2 | 19 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 94 –56 | * | 19 | 26 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 7 | 10 | 70 | 5 | 3 | 8 | 5 | 5 | 3 | 6 | 5 | 0 | 0 | 30 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
KSC Szekszárd | 98 –63 | * | 17 | 26 | 5 | 12 | 41.7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 4 | 4 | 8 | 2 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 24 | |||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
Vasas Akadémia | 88 –62 | * | 20 | 32 | 6 | 11 | 54.5 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 7 | 2 | 9 | 11 | 4 | 4 | 3 | 5 | 0 | 1 | 38 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 1976 | 29.8119 | 5.321 | 11.345 | 46.746.7 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 4.819 | 624 | 79.279.2 | 4.819 | 3.514 | 8.333 | 520 | 4.317 | 3.313 | 520 | 3.313 | 0.31 | 0.83 | 27.8111 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 4 | 4 | 1976 | 29.8119 | 5.321 | 11.345 | 46.746.7 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 4.819 | 624 | 79.279.2 | 4.819 | 3.514 | 8.333 | 520 | 4.317 | 3.313 | 520 | 3.313 | 0.31 | 0.83 | 27.8111 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 1976 | 29.8119 | 5.321 | 11.345 | 46.746.7 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 4.819 | 624 | 79.279.2 | 4.819 | 3.514 | 8.333 | 520 | 4.317 | 3.313 | 520 | 3.313 | 0.31 | 0.83 | 27.8111 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 1976 | 29.8119 | 5.321 | 11.345 | 46.746.7 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 4.819 | 624 | 79.279.2 | 4.819 | 3.514 | 8.333 | 520 | 4.317 | 3.313 | 520 | 3.313 | 0.31 | 0.83 | 27.8111 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 4 | 4 | 1976 | 29.8119 | 5.321 | 11.345 | 46.746.7 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 4.819 | 624 | 79.279.2 | 4.819 | 3.514 | 8.333 | 520 | 4.317 | 3.313 | 520 | 3.313 | 0.31 | 0.83 | 27.8111 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 1976 | 29.8119 | 5.321 | 11.345 | 46.746.7 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 4.819 | 624 | 79.279.2 | 4.819 | 3.514 | 8.333 | 520 | 4.317 | 3.313 | 520 | 3.313 | 0.31 | 0.83 | 27.8111 | ||||||